KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14332067
nr 1433 2067
Anna-Lisa Elfwén
(f. 1919), Sverige
Etsning, Blomster. Signerad, numrerad 4/40. Bildmått: 32x24, yttermått inklusive ram: 53x42 cm
Anna-Lisa Elfwén, svensk bildkonstnär född 1919.
måndag 22 november 2021
kl 19:12:59
22 nov